KKK

Pealehele > KKK

Tervitame teid lillekaupluse A-Flowers koduleheküljel. Kõige järgi otsustades on teil tekkinud küsimusi, millele püüame käesolevas alajaotuses vastata. Kui miski jäi endiselt arusaamatuks, siis palume teid võtta ühendust tugiteenistusega.

Mis on A-Flowers?

A-Flowers - firma, mis tegeleb lillede, taimede ja kaasnevate kaupade müügiga. Meie kollektiivis töötavad nii floristika kui ka äriala asjatundjad. Järgides suurenenud nõudlust meie kaubale, avasime me internetipoe, kus te saate osta värskeid lilli igale maitsele koos kohale toimetamisega.

Meie internetipoe eelised

Mõnikord ei ole üldse aega väsitavateks matkadeks mööda lillekauplusi, kus samal ajal ei pruugi olla seda, mida te otsite. Meie juurest tellides säästate aega, raha ja närve. Igasuguse kauba saab tellida koos kohale toimetamisega vajalikule aadressile. Laiaulatuslik pakkumine ja soodsad hinnad teevad meid suurepäraseks lahenduseks praktiliselt igas olukorras, kus teile on vajalikud lilled.

Kuidas osta lilli internetipoes?

Samuti nagu igasuguses teises internetipoes. Ostusüsteem on lihtne ja intuitiivsel tasandil mõistetav isegi algajale kasutajale. Piisab sellest, kui järgida neid lihtsaid samme:

- Minge internetipoodi oma konto all või lihtsalt niisama.
- Tutvuge kauba valikuga, mis on jaotatud spetsiaalsetesse kategooriatesse
- Klõpsates teid huvitavale kaubale, satute seda kirjeldavale leheküljele.
leheküljel, millel on kauba kirjeldus, on nupp kauba lisamiseks korvi.
- Olles lisanud kauba korvi, võite te jätkata valikuprotsessi, kui ka siirduda tellimuse vormistamise juurde.
- Virtuaalses ostukorvis saate redigeerida valitud kaupade nimekirja (eemaldades näiteks mittevajalikud) ja siirduda tellimuse eest tasumise juurde.
- Tellimuse vormistamisel nõutakse teilt isiklikke andmeid: Saaja nimi ja perenimi, täpne aadress, kontakttelefon.
- Tellimuse vormistamisel olge tähelepanelikud, näidates alati ära tellimuse reaalse kättesaaja 
- Valige mugav tasumise viis
- Tasuge tellimuse eest teile mugaval viisil ja oodake kinnitust, mis saadetakse teie poolt näidatud aadressil elektronposti teel

Juhul, kui teil siiski jäid alles mingid küsimused, palume võtta ühendust meie tugiteenustega.

Miks on mulle tarvis nimetatud kaupluse jaoks eraldi kontot?

Kontot (personaalse juurdepääsuga arvestuslik kasutajakonto) läheb teil tarvis juhul, kui te tahate hankida lilli mugavalt ja vähima ajakuluga. Teie arvestuslikul kontol säilitatakse ostude ajalugu Samas saate vaikimisi registreerida kauba kohale toimetamise aadressi, et mitte sisestada iga kord kõiki andmeid uuesti. Konto on juurdepääsetav ainult teile ja kaitstud parooliga. Peale ajasäästu võib olla ka materiaalne kasu - eripakkumised klientidele jne.

Kas teil on ikka värsked lilled?

Jaa: Täiesti kindlalt. Me saame kõige värskemate lillede regulaarseid tarneid maailma juhtivatelt tarnijatelt, järgides kõiki selle õrna kauba transpordinõudeid. Aastatepikkuse töö käigus selles valdkonnas oleme me välja töötanud lillede tarneskeemi pisimate detailideni. Peale selle ei jää lilled meie juurde peatuma: Kaks kaubandusesindust Tallinnas tagavad regulaarse kaubakäibe.

Ma elan Tartus, aga mulle meeldivad väga teie kimbud! Mis ma pean tegema?

Siinkohal on kõik lihtne: Me teostame kohaletoimetamist Eesti piires. Professionaalsed kullerid toimetavad teie tellimuse sihtpunkti üpris kiiresti!

See kimp ei meeldinud mulle. Kas ma saan selle tagastada?
Kahjuks ei saa me meilt ostetud lilli ja kimpe tagasi võtta, kuna need on kiiresti riknev kaup. Seda, mida te näete pildil, te kokkuvõttes ka saate. Sellepärast tuleb teil valida ostu tähelepanelikult. Mis puudutab meie floristide käest tellitud autorikimpe ja lillekorve, siis siin jääb teil üle usaldada meie kogemusi ja maitset!